Eerder was er iemand anders uit het Heemskerkseduin, Harrie Verduin. Toen viel de naam van Johan Denneman van het gelijknamige bedrijf.
Ook gezien de activiteiten van het bedrijf leek mij Johan een interessante gast, dus de uitnodiging was snel verzonden.
Bijna 125 jaar geleden is het bedrijf gestart met enkel een paard en wagen, nu is het uitgegroeid naar twee vestigingen (Heemskerk en Egmond) en wordt het tegenwoordig gerund door twee broers, vier neven en een nicht.
De voorbereiding was wat lastig, er is heel weinig van Johan te vinden op het internet.
Hij doet nergens aan mee, zo geeft hij aan en belt nog met een Nokia 6310.
Denneman een zogenaamd loonbedrijf met nu zo’n 35 trekkers en 150 verschillende werktuigen. Hiermee kunnen zij taken volbrengen waar de agrarische sector het materiaal niet voor heeft. Is er geen oplossing voorhanden, dan wordt deze wel uitgedacht. Of het nu gaat om het planten of rooien van bollen gaat, of het onder water zetten van een stuk grond, de oplossing is voorhanden.
Wil jij zien hoe het er bij hen uitziet? Ga op 6 of 7 april (Kom in de Kas) eens langs!
Als afsluiting draaiden wij Pastorale van Ramses Shaffy en Liesbeth List.
Luister het gesprek hier nog even terug